INFO-SHËNIME articles

Watch Full Movie Despicable Me 3 (2017)

Despicable Me 3 (2017) Duration 96 mins Genre Science Fiction, Adventure, Animation, Comedy, Family. In Cinemas June 15, 2017 Language English. Country United States of America. Plot For Despicable Me 3 Movie ‘Despicable Me 3’ was released in June 15, 2017 in genre Science Fiction. Kyle Balda was directed this movie and starring by Steve

[Watch] Dunkirk (2017)

Dunkirk (2017) Director Christopher Nolan. Producer Christopher Nolan, Emma Thomas. Production Company Canal+, Studio Canal, Warner Bros., Syncopy, RatPac-Dune Entertainment, Kaap Holland Film. Release July 19, 2017 Country Netherlands, France, United Kingdom, United States of America. Language English, Français, Deutsch. Runtime 107min Genre Action, Drama, History, Thriller, War. PLAY MOVIE DOWNLOAD Synopsis Watch Dunkirk (2017)

Download and Watch Movie Do It Like An Hombre (2017)

Do It Like An Hombre (2017) Duration 109 mins Genre Comedy. In Cinemas August 11, 2017 Language Español. Country Mexico. Plot For Do It Like An Hombre ‘Do It Like An Hombre’ is a movie genre Comedy, was released in August 11, 2017. Nicolás López was directed this movie and starring by Mauricio Ochmann. This

Lërini të përballen, mos i cysni të përleshen!

Nga Agim Terku  Shpesh këto ditë, po ndjek deklarime politike, por edhe analiza e komente mediatike, që tentojnë që të ndezin zjarrin elektoral në Tiranë, e cila duket ta ketë nisur shtruar fushatën për kryebashkiak të ri. Thuajse ngado po shfaqen kandidatët e shumicës dhe të opozitës, në takime me grupe të ndryshme, por krah tyre,

[Streaming] Logan Lucky (2017) Full Movie Free

Logan Lucky (2017) Director Steven Soderbergh. Producer Gregory Jacobs, Reid Carolin. Production Company Free Association, Trans-Radial Pictures. Release August 17, 2017 Country United States of America. Language English. Runtime 119min Genre Comedy, Crime. PLAY MOVIE DOWNLOAD Synopsis Watch Logan Lucky (2017) Full Movie Online Free. ‘Logan Lucky’ is a movie genre Comedy, was released in

Shqiptarët e përçarë, si faktor

Zhvillimet e fundit në Kumanovë, dhe frika e një vale dhune, për të mos thënë lufte në territoret e banuara me shqiptarë, kanë konstatuar vetëm diçka, të pakundërshtueshme nga askush. Shqiptarët janë të përçarë si faktor, në Maqedoni, madje aq të përçarë, sa që kanë bërë që, vetë banorët e Kumanovës, të presin me brohoritje

Pragmatizëm cinik, për votën

Në vazhdën e fushatës zgjedhore për 21 qershorin, po vihet re një pragmatizëm cinik nga liderët e koalicioneve, për të kërkuar votën e qytetarëve, ngado vendit. Duke tejkaluar emrat konkretë të kandidatëve, apo duke i përdorur ata vetëm si cohë dekori, kryeministri dhe kreu i opozitës, po kërkojnë votë plebishitare, po kërkojnë votë kundër dhe

[Streaming and Download] The Goblin (2017)

The Goblin (2017) Director – Producer – Production Company – Release September 1, 2017 Country – Language – Runtime 74min Genre Thriller, Horror, Fantasy. PLAY MOVIE DOWNLOAD Synopsis Watch The Goblin (2017) Full Movie Online Free. Movie ‘The Goblin’ was released in September 1, 2017 in genre Thriller. [Watch] The Goblin (2017) Incoming search term

Kumanova dhe enigmat e saj

Një ditë, pasi u deklarua mbyllja e aksionit policor maqedonas, në lagjen e Trimave, në Kumanovë, me bilancin tragjik të 22 të vrarëve, 8 prej të cilëve policë dhe të tjerët të pakonfirmuar, frika, zemërimi dhe enigmat kanë pushtuar Maqedoninë. Banorë të fshatrave të malësisë së Tetovës janë shprehur sot të frikësuar se, mos përsëritet

Ishte e paralajmëruar vdekja e shqiptarëve në Kumanovë?!

Mirsad Ndrecaj, ish kandidat për deputet i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës i vrarë në Kumanovë, kishte shkruar në Facebook, lidhur me situatën e shqiptarëve në Maqedoni. Shkrimi i plotë i Mirsad Ndrecajt, në Facebook: Te nderuar bashkombas Shqipetar nga te Gjitha trevat Shqipetare. Jau bej me dije se Mbas sulmit ne karakollin e Goshinces

Top